Mermerin eşsiz dünyasına hoşgeldiniz!

2002 yılında kuruluşundan bu yana Kusgolu Mermer (Kgmstone) dünya pazarına kaliteli Doğal Taş ürünleri tedarik etmektedir. İlk günlerden itibaren müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her ölçüdeki hammadde veya mamulün en büyük üreticilerinden biri olarak, faaliyetlerimiz hem yerleşim yeri / ticari projelerde hem de müşterilerin depo stoklamalarına paralel şekilde değişen piyasa talebine yanıt olarak genişlemiş ve çeşitlenmiştir. Günümüzde Kgmstone, taş ticaretinde en yüksek hizmet standartlarını ve işçiliğini müşterilerine sunabilecek engin tecrübesiyle, standart ürün taleplerinden butik/özel proje taleplerine kadar her türlü detaylı ürün işlemini güçlü altyapısı ve gelişmiş üretim tesisleri sayesinde gerçekleştirebilmektedir.

Güvenilirlik

Kuşgölü Mermer (Kgmstone) her zaman tüm müşterilerine karşı güvenilir olmayı hedeflemektedir. Ticarette en önemli nokta her koşulda güvenilir olmak ve doğruları söyleyebilmektir. Biz buna değer veriyoruz ve korumak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Dakiklik

Mutlu bir müşteri yaratmak yalnızca üründe değil satış sonrasında da yatmaktadır. Müşteriler bizimle hem ürün hem de hizmet konusunda yalnızca olumlu deneyimler yaşarsa, bu bizi pazarda haklı bir üne sahip kılar. Ve bunu başarmanın yolu dakik olmaktan geçmektedir. E-postaları yanıtlamada, ürünleri üretmede ve satış sonrası her zaman destek vermekteki dakiklik işimizde değer verdiğimiz bir diğer nokta.

Yenilikçilik

Aylık ve yıllık pazar ihtiyaçlarını araştırmak ve hem müşterilerimizle hem de deneyimli kadromuzla beyin fırtınası yapmak firmamızı sektörde daima dinamik kılmaktadır. Araştırmalarımızı yapıyor ve tutkuyla en yeni modelleri / renkleri / teknikleri yakalamaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Geçmişten gelen tecrübemiz ve dünya standartlarındaki ürünlerimizle sektördeki güvenilir iş ortağınız olmak ve piyasadaki rekabetçi özelliğimizi her daim korumak.


Neden Kuşgölü Mermer?

2002'den bu yana% 98 müşteri memnuniyeti sağlayan bilgili personel ile çalışmak.
Uygun fiyatla yüksek kaliteli ve geniş ürün yelpazesi sunmak
Türkiye'de veya Dünyada ticari, kurumsal, sınai veya özel konutlara ürünler sunarak hem yurt içinde hem de yurt dışında iyi iş deneyimlerine sahip olmak
Her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak çözümün bir parçası olmaya çalışmak.
Her işe ilk iş gibi yaklaşmak.
Amatör duyguları koruyarak profesyonel olmak.